Systémy kontroly vstupu - ACCESS

Systémy kontroly vstupu ACCESS

Na plně automatické povolení přístupu do určených zón v objektech je možno využit vlastností přístupového systému, který na základě přiřazeného oprávnění propustí resp. nepropustí osobu přes daný průchod. V případe, že přístupový systém doplníme o možnost monitorování docházky, systém Vám plně automaticky zpracuje výsledky o pohybu Vašich zaměstnanců na pracovišti.

 

Pro vyšší efektivitu výkonu strážní služby je možno řešení doplnit o systém kontroly obchůzky. Systém umožňuje v reálném čase eliminovat vstup nepovolaných osob do vytipovaných prostor, monitorování pohybu pracovníků v střežených prostorech, a nebo sledování pohybu osob v bezpečnostních zónách. Systém je řešený modulárně, co umožňuje vytvořit řešení přesně podle požadavků zákazníka. ACCESS může být používaný samostatně anebo v rámci komplexního bezpečnostního systému s přepojením na zařízení EZS, EPS, CCTV, MaR, včetně grafické vizualizace.

Firma EXPERT SECURITY Vám nabízí bezplatnou konzultaci, návrh, vypracování cenové nabídky a následnou profesionální instalaci.

O nás

Společnost EXPERT SECURITY se soustředí na zakázky zahrnující všechny oblasti slaboproudých technologií v průmyslových výrobních podnicích, na čerpacích stanicích, skladech, parkovištích, administrativních budovách a v oblasti rodinné výstavby.

Kontakt

EXPERT SECURITY CZ spol. s r.o.
Podhorská 137/23
150 00 Praha 5
IČ: 27931561
DIČ: CZ27931561

+420 737 270 002

obchod@expertsecurity.cz