Elektrická požární signalizace - EPS

EPS

Elektrická požární Signalizace (EPS) slouží na preventivní ochranu objektů před požárem tak, že opticky a akusticky signalizuje vznik a místo požáru. EPS samočinně anebo prostřednictvím lidského činitele urychluje odevzdáváni informace o požáru osobám určeným na vykonání požárního zásahu, případně uvede do činnosti zařízení, které zamezí rozšíření požáru, resp. přímo vykoná protipožární zásah. EPS má charakter pomocného zařízení, které je jedním z prostředků protipožárního opatření objektu. Zařízení EPS musí vyhovovat požadavkům technických norem a může se projektovat a používat až po schválení územně příslušných orgánů požární ochrany.

Firma EXPERT SECURITY Vám nabízí bezplatnou konzultaci, návrh, vypracování cenové nabídky a následnou profesionální instalaci.

O nás

Společnost EXPERT SECURITY se soustředí na zakázky zahrnující všechny oblasti slaboproudých technologií v průmyslových výrobních podnicích, na čerpacích stanicích, skladech, parkovištích, administrativních budovách a v oblasti rodinné výstavby.

Kontakt

EXPERT SECURITY CZ spol. s r.o.
Podhorská 137/23
150 00 Praha 5
IČ: 27931561
DIČ: CZ27931561

+420 737 270 002

obchod@expertsecurity.cz