Strukturovaná kabeláž - DATA

Strukturovaná kabeláž - DATA

Základem komunikační infrastruktury „inteligentních budov“ je strukturovaná kabeláž t.j. pasívní část komunikační sítě. Požadavkem vyplívajícím ze složení objektu z hlediska jeho využití a funkčnosti je navrhnout univerzální strukturovanou kabeláž s možností přenosu multimediálních služeb pro přenos dát, hlasu a obrazu po stejné fyzické kabeláži. Kabelážní systém musí být certifikovaný pro vysokorychlostní přenosy a vyžaduje se jeho instalace a projekce na klíč.

 

Strukturovaná kabeláž je nejperspektivnější a v mnoha případech jediný možný kabelážní systém umožňující nekompromisně vyhovět náročným požadavkům zákazníka. Umožňuje přenos více druhů na sobě nezávislých signálů (data, obraz, zvuk, řízení) po jednom typu kabeláže bez závislosti na použitém hardwaru a typu přenosového protokolu.

Firma EXPERT SECURITY Vám nabízí bezplatnou konzultaci, návrh, vypracování cenové nabídky a následnou profesionální instalaci.

O nás

Společnost EXPERT SECURITY se soustředí na zakázky zahrnující všechny oblasti slaboproudých technologií v průmyslových výrobních podnicích, na čerpacích stanicích, skladech, parkovištích, administrativních budovách a v oblasti rodinné výstavby.

Kontakt

EXPERT SECURITY CZ spol. s r.o.
Podhorská 137/23
150 00 Praha 5
IČ: 27931561
DIČ: CZ27931561

+420 737 270 002

obchod@expertsecurity.cz