Kamerové systémy - CCTV

CCTV

Kamerové systémy CCTV, nebo také průmyslová televize PTV se stále více stávají nevyhnutelnou součástí vybavení supermarketů, obchodních domů, hotelů, městských center, veřejných institucí, úřadů, průmyslových podniků a v neposlední řade i rodinných domů. Tedy všude tam, kde je potřebné zabezpečit efektivní střežení, monitorováni a hlavně vyhodnocování událostí buď v reálném čase nebo z archivace. CCTV systémy je možno propojit s poplachovými nebo přístupovými systémy, čímž zabezpečíme zvýšení komplexní ochrany objektu. Videosignál a případný zvukový výstup z jednotlivých kamer je možné dále zpracovat různými technologiemi. Podle druhu přenosu signálu a jeho záznamu dělíme kamerové systémy do třech skupin:

  • analogové systémy s digitálním zpracováním a záznamem obrazu
  • analogové systémy HD-TVI, HD-CVI s rozlišením HDTV až do 3MPx
  • IP systémy s rozlišením HDTV až do 8Mpx

Každá z technologií má určité výhody, konkrétní výběr je závislý na prostředí a účelu využití.

Dnes již běžným standardem je přenos kamerového signálu po internetu na osobní počítač, notebook nebo mobilní telefon.

 

Firma EXPERT SECURITY Vám nabízí bezplatnou konzultaci, návrh, vypracování cenové nabídky a následnou profesionální instalaci.

O nás

Společnost EXPERT SECURITY se soustředí na zakázky zahrnující všechny oblasti slaboproudých technologií v průmyslových výrobních podnicích, na čerpacích stanicích, skladech, parkovištích, administrativních budovách a v oblasti rodinné výstavby.

Kontakt

EXPERT SECURITY CZ spol. s r.o.
Podhorská 137/23
150 00 Praha 5
IČ: 27931561
DIČ: CZ27931561

+420 737 270 002

obchod@expertsecurity.cz