Ozvučovací systémy, evakuační rozhlas - ERO

ERO

Ozvučovací systémy jsou systémy veřejného ozvučení používané k oslovení co nejširšího okruhu lidí. Systémy veřejného ozvučení se používají všude tam, kde je snaha oslovit, informovat, upozornit a v prvé řadě hlášením pomoci návštěvníkům, cestujícím, pracovníkům, studentům a žákům atd. Setkáváme se s nimi ve školách, velkých obchodních centrech, na nádražích, letištích, v hotelech, ve veřejných a administrativních budovách, v průmyslových podnicích, v restauracích a na řadě dalších míst, neboť pole využití těchto systémů je velmi široké. Podstatné vlastnosti systémů veřejného ozvučení jsou:

  • srozumitelnost hlášení, jeho dostatečná hlasitost
  • možnost připojení a spolupráce s ostatními bezpečnostními systémy
  • vysoká spolehlivost v dlouhodobém provozu
  • nezávislost na výpadku sítě
  • hudba na pozadí
  • rozdělení reproduktorů na skupiny (zóny) a tzv. nucený poslech

Důležitou vlastností u ozvučovacích systémů, které mají být použity jako evakuační rozhlas (ERO), je splnění normy pro nouzové zvukové systémy ČSN EN 60849.

 

Firma EXPERT SECURITY Vám nabízí bezplatnou konzultaci, návrh, vypracování cenové nabídky a následnou profesionální instalaci.

O nás

Společnost EXPERT SECURITY se soustředí na zakázky zahrnující všechny oblasti slaboproudých technologií v průmyslových výrobních podnicích, na čerpacích stanicích, skladech, parkovištích, administrativních budovách a v oblasti rodinné výstavby.

Kontakt

EXPERT SECURITY CZ spol. s r.o.
Podhorská 137/23
150 00 Praha 5
IČ: 27931561
DIČ: CZ27931561

+420 737 270 002

obchod@expertsecurity.cz