Společné televizní antény a individuální příjem

Společné televizní antény a individuální příjem

Společná televizní anténa STA

je systémem společného příjmu televizních, rozhlasových a satelitních signálů v bytových domech. Na rozdíl od kabelové TV je celé zařízení STA ve vlastnictví majitele domu (družstva, společenství vlastníků, ..). V minulosti byla STA synonymem nekvalitního příjmu, způsobeného zastaralými zařízeními a anténami. V současné době již jsou na trhu zařízení, které zaručují špičkovou kvalitu obrazu a zvuku při zachování nízké ceny a vysoké spolehlivosti.

 

Individuální příjem

je možnost zpracování televizních, rozhlasových a satelitních signálů pro konkrétní bytovou jednotku, nejčastěji se tato forma využívá pro příjem satelitní televize – volně šířené, nebo placené.

Firma EXPERT SECURITY Vám nabízí bezplatnou konzultaci, návrh, vypracování cenové nabídky a následnou profesionální instalaci.

O nás

Společnost EXPERT SECURITY se soustředí na zakázky zahrnující všechny oblasti slaboproudých technologií v průmyslových výrobních podnicích, na čerpacích stanicích, skladech, parkovištích, administrativních budovách a v oblasti rodinné výstavby.

Kontakt

EXPERT SECURITY CZ spol. s r.o.
Podhorská 137/23
150 00 Praha 5
IČ: 27931561
DIČ: CZ27931561

+420 737 270 002

obchod@expertsecurity.cz