Multimediální systémy

Multimediální systémy

Současná doba s sebou přináší nové trendy v oblasti digitálních technologií, nyní je možné proměnit Váš domov nebo kancelář v komunikační centrum, splňující veškeré požadavky. Dnes je téměř každá domácnost a kancelář vybavena vysokorychlostním připojením k internetu, vnitřní počítačovou sítí – buď pomocí kabelů, nebo bezdrátové WIFI. Moderní vzájemně kompatibilní technologie umožňují sledovat filmy a poslouchat hudbu v kterékoliv části bytu, kdy se Vám zrovna zachce, surfovat po internetu, vést videohovory s přáteli a sdílet s nimi fotky a videa z dovolené. Můžete hrát online hry a inteligentně stahovat v jeden moment data bez omezení.

Díky novým technologickým možnostem připojíte cokoliv k čemukoliv bez zbytečných kabelů, zajistíte bezpečí svého domova díky kamerovému systému napojenému na Váš počítač, můžete mít internetovou televizi v HD kvalitě ve Vašem obýváku a internetové rádio klidně na zahradě.

Ne každý má však potřebu vlastnit špičkové multimediální centrum, pro zájemce jednodušších systému, například vybavení obývacího pokoje LED televizí napojenou na domácí kino je možno dodat univerzální dálkové ovládání pro zjednodušení manipulace.

 

Firma EXPERT SECURITY Vám nabízí bezplatnou konzultaci, návrh, vypracování cenové nabídky a následnou profesionální instalaci.

O nás

Společnost EXPERT SECURITY se soustředí na zakázky zahrnující všechny oblasti slaboproudých technologií v průmyslových výrobních podnicích, na čerpacích stanicích, skladech, parkovištích, administrativních budovách a v oblasti rodinné výstavby.

Kontakt

EXPERT SECURITY CZ spol. s r.o.
Podhorská 137/23
150 00 Praha 5
IČ: 27931561
DIČ: CZ27931561

+420 737 270 002

obchod@expertsecurity.cz